Jdi na obsah Jdi na menu
  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NIČENÍ PŘÍRODY

(www.andele-svetla.cz, 12. 8. 2006 21:28)

Většina lidí se NESTARÁ o přírodu a jen přijímá HMOTOVÉ OVLÁDACÍ PROGRAMY. Psudovýmluva o nezbytnosti drancování živé planety Země je již zcela NEPLATNÁ neboť dnes existuje nespočet alternativních zdrojů energie, tyto jsou ovšem křečovitě tajeny a brzděny ovládanými loutkami ve vedoucích pozicích z důvodu zachování jejich moci ve vykořisťování a ovládání lidstva. Planeta Země OČISTNÉ PROCESY už spustila, množství hrubých lidských vibrací si očistí. ZASTAVTE proto lidé pozemští v ničení božské přírody, která darem je původně od Prvotního Stvořitele všeho a všech.Planeta Země může říci : Nepotěšili jste mne , ani já vás nepotěším“ Více na našem (místo autora)- sdělení č. 2580 2649 a obrázek 2135 (na přední straně našem webu)

CK Galatea

(Pepa, 12. 8. 2006 19:29)

Byly jsme s CK Galatea ve Scalei koncem července, nemohu posoudit jak se sedělo v vzadu v autobuse, ale co se týče popisu cesty zpět odpovídá zhruba tomu co píše Borovička. Nevím jak probíhala cesta z Brna, ale o odjezdu jsme se dozvěděly asi 1,5 hod do předu jen co přijely noví rekreanti odjíždíme během 30 minut z kempu domů.

Cedr

(Pepa, 12. 8. 2006 19:02)

Většina CK a díky nim i turistů neví že tato riviéra se správně nazývá Cedriátová, tak jak již uvedla Dana. Tyto plody se před zpracováním nakládají do slané vody.

Pro Katarinu

(Dana, 12. 8. 2006 16:06)

Na it.dálnicích se platí mýtné(pedaggio)za jednotlivé úseky.Do Kalábrie to vychází cca na 50 euro.Úsek Salerno-Reggio Cal. je bez poplatků(více najdete např na www.autostrade.it)

...

(Dana, 12. 8. 2006 16:01)

Ovšem na rozdíl od moře dost drahé koupání.PO-SO:14 euro dospělí,9 děti pod 125cm(menší než 105-zdarma).V NE:16,respektive 11.Pokud tam budete ještě v srpnu,tak ještě víc-19,děti 13!Otevřeno je denně od 10:00 do 19:00.

Koupání

(Dana, 12. 8. 2006 15:48)

Nejbližší aquapark je v Praia a mare,cca 15 km na sever od Scaley.

Koupaliště ve Scalei

(Berenike, 12. 8. 2006 15:08)

Prosím Vás,nevíte někdo,jestli je někde poblíž Scalei nebo nejlépe v ní možnost koupání na koupališti nebo bazénu,když jsou v moři vlny. Díky moc

CK Galatea

(Dana, 11. 8. 2006 19:21)

Zítra se s nimi vrací domů kolega-poptám se.Ale na cestu tam před týdnem si nestěžoval,spíše naopak byl prěkvapenej,že dojeli poměrně brzo odpoledne a ještě si i v tu sobotu stihli užít moře.Já bych se nebála,my Češi si hrozně rádi furt na něco stěžujem a nic nám není po chuti..Přeju hezkou dovolenou!

CK Galatea

(Jana, 11. 8. 2006 16:59)

Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s ck galatea? Po přečtení hrozných zážitků od Borovičky mám docela strach s nimi jet.Prosím,napište mi něco pěkného!! Díky

Nestačím zírat...

(Dana, 11. 8. 2006 16:49)

Ten "cedr" z úvodního článku je cedr libanonský a "Cedrová riviéra" se po něm určitě nejmenuje.Místní "cedro" je totiž citrát neboli citroník lékařský(Citrus medica).Veliké,šišaté,hrbolaté a zelené "citrony" se nejedí,ale používají na výrobu likérů,sirupů,kanduje se..."cedrovou"zmrzlinu rozhodně ochutnejte.A taky granitu "cedro-limone" stejne jako limoncello...

Dotaz na Petra

(Lubo, 11. 8. 2006 7:46)

Ahoj Petře, poslední srpnový týden strávime s přáteli a dětmi ve Scalei. Poradíš nám, prosím, jak se dostat na tu pláž co popisuješ? Tedy tu kam se musí doplavat. Bereme s sebou čluny, tak snad nebude problém dostat se tam i s dětma. Díky.

Ahoj Lubo.

PS: Odopověz dne nebo případně na mail bubo.cz(at)gmail.com

Poradíte???

(Vlaďka, 9. 8. 2006 16:06)

Ahojik všichni,chtěla bych se zeptat jestli tu náhodou někdo nemáte zkušenosti s RESIDENCI PARCO EMIRI???A taky na to jestli se někdo nechystá do Scalea v prvním zářijovém týdnu :-) Ciao a předem díky za odpověď :-)

SCALEA = ráj na zemi

(Martin, 8. 8. 2006 15:11)

Loňskou dovolenou jsem strávil v mestečku Santa Maria del Cedro a ve Scalee (leží od sebe cca 5 km) a obě letoviska jsou fantastická - stejně jako jejich obyvatelé. Co se týče cesty na jih - je to dost dlouhá a úmorná cesta ale záleží na tom s kterou cestovkou se vydáte. Já jezdim jen s Jovanem z Chebu a cesta trvá max. 20 hodin, spíš míň. Takže Viva Scalea. Maximálně doporučuju dovolenou ve Scalee!!!

Dálniční známka??

(Katharina, 7. 8. 2006 18:17)

Dobrý den, prosím informujte mne, zda na cestu do Itálie je potřeba dálniční známka... děkuji za odpově´d

Scalea

(Petr, 6. 8. 2006 15:58)

Pláže ve Scalee jsou oblázkové, většinou placené 10 eur za lehátko a slunečník, nebo městská pláž hned pod pevností ta je zdarma, ale bývá dost plná. Ještě je tam taková malá plážička kam skoro nikdo nechodí, ale musí se na ní doplavat.

Scalea

(Petr, 6. 8. 2006 15:58)

Pláže ve Scalee jsou oblázkové, většinou placené 10 eur za lehátko a slunečník, nebo městská pláž hned pod pevností ta je zdarma, ale bývá dost plná. Ještě je tam taková malá plážička kam skoro nikdo nechodí, ale musí se na ní doplavat.

scalea

(jana, 3. 8. 2006 13:16)

Řekne mi někdo jak vypadají pláže ve Scalee? Je tam ručník na ručníku? Nebo se dá najít i volné místo :-))) Nesnáším zaplněné pláže a jedu tam koncem srpna. Díky Jana

GALATEA TO JE ŽŮŽO

(Borovička, 31. 7. 2006 15:09)

První zastávka v ČR na benzínce je nám oznámeno že jiný autobus z Itálie má spoždění tak si můžem udělat přestávku 45min.
10:55 hurá jsme v Brně a delegátka se rozpovídala poděkovala nám a řekla naschledanou odpovídám ji "raději sbohem".
Hledám autobus do Pardubic, po nástupišti se pohybují zmatení delegáti CK GALATEA posílají mne do tří různých autobusů. Nikdo neví kterým má jet autobusem autobusy jsou neoznačeny řidiči pouze vědí kolik lidí jede do kterého města malé děti které nemají zekoupeno místo v autobusu se nepočítají ptám se jednoho zdelegátů jestli existuje pro autousy alespoň jmený seznam, je mi odpovězeno že to by nikdo nedal dohromady.
Všechny autobusy již odjely jen mi čekáme na opožděný bus z Itálie.
12:30 konečně bus přijel můžeme vyjet.
Veze nás asi 17 let stará karosa kopečky vyjíždíme krokem. Mezi Hlinskem a Hhrudimí se ozvaly dvě rány a karosa se naplinila spalinami z motoru.Děti spustili pláč. Sedáme si do přední části autobusu a jedeme s otevřenými dveřmi. Děláme dvě zastávky na vyvětrání vůz je plný modrého dýmu. Ti co seženou někoho kdo pro ně přijede vystupují, takže kousek za obcí Slatiňany v 16:15 vystupujeme také a scháníme odvoz. Řidič volá dispečera jiný autobus prý nepřijede. Někteří jedou až do Jičína chudáci lidi čeká je ještě 70km.

GALATEA - CESTA DOMŮ -HRŮZA

(Borovička, 31. 7. 2006 15:07)

Je sobota 29.7.2006 9:37 přihází mi SMS delegátka Anna nám píše "BUDTE PRIPRAVENI NA 10.00 U RECEPCE I S KUFRAMA DAM VAM INSTRUKCE ANNA GALATEA"
9:50 odnáším zavazadla apředávám apartmán již na nás čeká autobus. Přijíždí Anna velice se nám omlouvá nikdo jí nedal věděd kdy autobus přijede dozveděla se to až když přijeli do města , schání klienty z dalších rezidencí kteří se šli ješte vykoupat, je mi jí trochu líto, delegátka z autobusu neřekne ani slovo. 10:15 odjíždíme do kempu delegátka z autobosu vyhlašuje 2 hodiny přestávku chce se vykoupat v moři. To již nevydrží řidiči a protestují "přestávka nebude naložit a jedem" delegátka odchází k moři. Bavíme se s Annou a lidmi z kempu od rána volala do autobusu nikdo jí nebral telefon delegátka ani řidiči.
11:15 naše delegátka Anna nám sděluje kde sedíme v autobuse paní delegtka z autobusu neměla čas aby se o nás postarala, asi to nemá v popisu práce, nebo jí bylo moře přednější ještě se narychlo ločíme s Annou a děkujem jí. Odjíždíme přesto že odjezd máme ve večerních hodinách. Po cestě nabíráme dvoje klienty jež vytáhly od bazénu.
15:00 zastávka kemp Paestum zjištujem že delegátka umí mluvit oznamuje nám přestávku do 16 hodin a odchází k moři narychlo se ptám co tu budem hodinu dělat je mi odseknuto že si řidiči potřebují odpočinout ještě neměli pauzu (jedou dva řidiči od pátku 28.7 od 10:00) ptám se proč nás nevyhodily u chrámu mohli jsme si je prohlédnout je mi opět odseknuto "dojděte si tam pěšky máte to deset minut" zjišťuji vzdálenost asi 2km a tak nikam nejdu.
16:00 odjezd delegátka za celou cestu nepromluví ani se nepředstavila a nepozdravila. Zastávky máme 20min za 4,5-5 hodin jízdy projíždíme kolem velkých benzínek a stavíme u těch menčích u záchodů se stojí fronty, né každý záchod je čistý a zadarmo, běžím narychlo koupit pečivo. Zacelou cestu delegátka oznámí dvě přestávky, pak spí ohlašují je proto řidiči. Na poslední zastávce v Rakousku je nám zděleno ať dodružujem 20min jinak nám ujede svozový autobus v Brně odjíždí v 10:30 nanikoho nečeká, další jede v 16:00. Ptám se delegátky kolik jede řidičů dozvídám se že normálně tři, ptámse kolik je řidičů v autubusu? neodpovídá, ptám se jsou li dva, kuňkne ano. Ihned žádám reklamační protokol prý ho nemá žádám o čistý papír také nemá, oznamuji jí že podám reklamaci u prodejce zájezdu a trestní oznámení za ohrožování cestujících, jsem totiž přesvědčen o tom že dva řidiči nemohou jet v tahu 50 hodin.

GALATEA NANÍ ŠPATNÁ

(Borovička, 31. 7. 2006 13:01)

Abych jen nekritizoval na místě pobytu nás čekala delegátka CK Galatea Anna Š. jíž velice děkuji za to jak zvládla celou situaci, Italská Siesta se tak konala o něco později a tak nás ihned ubytovali.
Residence Majestic byla v klidném místě místo bilo 2-3 nám nechali bilo 2-5. Obytná plocha asi 45m dvě ložnice, jídela s rozkládací pohovkou, pěkná kuchyňka dobře vybavená, koupelna se sprchovým koutem a WC, balbon kolem celého apartmánu dlouhý asi 20m.
Delegátka za námi dojížděla z kempu asi 4km vzdáleného, během týdnne asi 4-krát. Pokud jsme něco nemohli najít ve městě ochotně mne tam odvezla na skůtru a kdykoliv nám byla k dispozici na telefonu. Prostě super dovolená na které jsme si odpočinuli.
Na den odjezdu, protože jsme museli apartmány předat do 10hod nám zařídila v Majesticu že si věci
uložíme do dvou apartmánů kde se budeme moci osprchovat najíst se avklidu počkat až pro nás přijede autobus v odpoledních hodinách, prostě servis jaký si nikdo znás ani nepředstavoval.
Nyní jsem rozhodnut, nebudu nic reklamovat prostě skvělé služby.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »